TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

KEEP IT SIMPLE WITH AIR MAX
KEEP IT SIMPLE WITH AIR MAX
Blog
30.03.2022.

KEEP IT SIMPLE WITH AIR MAX

Përshëndetje të gjithëve,

Në blogun e sotëm, dua të theksoj rëndësinë e komoditetit të gjërave që veshim, duke mos përmendur pizhamet, por për modelet më stil që mund t'i veshim çdo ditë. Ju prezantoj modelin Air Max Dawn, një model që do t'ju rrëmbejë zemrat. E bukur, elegante, moderne dhe komode, çfarë tjetër dëshironi nga një palë atlete? Më fituan që në fillim, jam e sigurt se do të marrin edhe vëmendjen tënde.

Nëse do të thoja se rashë në dashuri me këtë model, do të ishte e pamjaftueshme. Ka diçka primare në këtë dizajn, pavarësisht se është krejtësisht i thjeshtë dhe nuk përmban kombinime ngjyrash të tepërta. Pjesa e sipërme është e punuar me materiale të ricikluara në mënyrë që përveçse të shijoni rehati, të ruani edhe natyrën! Megjithëse kam vërtet të gjitha llojet e modeleve të atleteve Nike, nga Jordan te Air Max 95 dhe Air Force, më duhet të theksoj se këto janë padyshim atletet më të rehatshme që kam pasur ndonjëherë.

Të rehatshme, të lehta dhe stil – Atletet Nike Air Max Dawn janë një model që mund të përshkruhet shkurtimisht si duhet. Dhe po, mund të “hedhin erëz” çdo veshje tuajën. I kombinova me një palë streçe të zeza Nike dhe një hoody që plotësonin absolutisht veshjen me këtë model të përjetshëm.

Kërkoni Air Max Dawn tuajat në dyqanin më të afërt Buzz ose online!

Deri herën tjetër,

Lulu

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm