TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

ATLETET TUAJA TË PREFERUARA NEW BALANCE ME PAMJE DHE NGJYRA TË REJA.
ATLETET TUAJA TË PREFERUARA NEW BALANCE ME PAMJE DHE NGJYRA TË REJA.
Blog
06.04.2022.

ATLETET TUAJA TË PREFERUARA NEW BALANCE ME PAMJE DHE NGJYRA TË REJA.

Hey, guys 

Mezi prisja të kthehesha tek ju me një histori të re. Me pak fjalë, më lejoni t'ju tregoj historinë se si u krijuan atletet New Balance 327. Kur vrapimi rekreativ u bë i përhapur në vitet '70, standardi për atletet e vrapimit u zhvendos nga ekzistenca e thjeshtë në performancë.

Edhe pse dizajni i asaj epoke do të konsiderohej i thjeshtë sipas standardeve të sotme, ajo dekadë shquhet si momenti kur atletet e vrapimit e bënë këtë dizajn të tyren. New Balance 327 hedh një dritë të re mbi vitet '70 si një kohë inovacioni që riformësoi me guxim elementët e dizajnit klasik me një pamje krejtësisht bashkëkohore. Me një ripërpunim këndor të një siluete të provuar, thembra të zmadhua dhe shkronjën e markës 'N' të aplikuar në mënyrë asimetrike, New Balance 327 ofron asgjë më pak se një riimagjinim të plotë të trashëgimisë së vrapimit.

 

The 327 sneakerconsists of a pointed intersection with an exaggerated canine design inspired by the 320 and 355 models. The nylon language gives this sneaker an exceptional ease of wear. They're so comfortable, that you don't even feel like you're wearing them. This bright yellow color resembles the sun and spring. That's why I combined them with a peachy pink New Balance hoodie to complete this outfit.

Atletet 327 përbëhen nga një kryqëzim me majë me një dizajn të frymëzuar nga modelet 320 dhe 355. Gjuha najloni i jep kësaj atlete një lehtësi të jashtëzakonshme përdorimi. Janë aq të rehatshme, saqë as nuk të duket sikur po i vesh. Kjo ngjyrë e verdhë e ndezur i ngjan diellit dhe pranverës. Kjo është arsyeja pse i kombinova me një bluzë me kapuç New Balance ngjyrë rozë për të kompletuar këtë veshje.

Unë jam gjithmonë e emocionuar për pranverën pasi mendoj se është shumë më e lehtë të zgjedh veshje dhe atlete të reja sesa gjatë muajve të ftohtë. Me rrezet e para të ngrohta të diellit vjen një ekuilibër dhe ne e dimë se kemi nevojë për të tani më shumë se kurrë. Edhe pse dimri ka hijeshinë e tij, unë gjithmonë frymëzohem gjatë pranverës nga vende dhe tipe të ndryshme njerëzish.

You can find New Balance 327 in a variety of colors that will make you courageous on streets, in Buzz stores, or even online.

Mund ta gjeni modelin New Balance 327 në një larmi ngjyrash, në dyqanet Buzz apo edhe online.

Do të shkruaj sërisht për ju shumë shpejt, 

Iva

 

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

09.
Mar.
2022.
Blog
Hi Buzzers! Unë quhem Nina Retar dhe kam përgatitur sërish një blog të ri për ju. Nike Huarache është një model l...
15.
Dec.
2021.
Blog