në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Fun with Nike Dunk Low
Fun with Nike Dunk Low
Blog
25.05.2022.

Fun with Nike Dunk Low

Hi, guys!

Po ju rikthehem me një histori për modelin ndoshta më emocionues deri më tani, është për Nike Dunk Low, të cilët më tërhoqën menjëherë në raftet e Buzz me pamjet dhe detajet e tyre.

Unë mendoj se nuk jeni të befasuar me zgjedhjen e modelit, por me ngjyrat po. Thjesht nuk mund t'i rezistoja këtij modelin plot me ngjyra të gjalla.

Nike Dunk Low është frymëzuar nga modelet legjendare të basketbollit dhe ka qenë një nga atletet më komode për më shumë se 30 vjet. Është ky kombinim i dizajnit klasik elegant dhe komoditetit që i bën ato aktualisht atletet më të njohura në mesin e tyre.

Kur zgjedh atlete, zakonisht zgjedh modele që nuk do të përzihen me veshjet, por do të jenë gjëja e parë që dikush do të vërë re, dhe këto atlete ekstravagante, që kam vendosur këtë herë, janë pikërisht kështu! Në një mori detajesh, printesh dhe teksturat janë ato që i bëjnë këto atlete të veçanta. E gjithë ajo çmenduri dhe detaj - print safari dhe ngjyra - balancohen nga një bazë e bardhë dhe një Swoosh njëngjyrëshe, kështu që nuk janë të vështira për t'u kombinuar me veshjet e përditshme. Pamja e pazakontë dhe lehtësia i bëjnë atlete perfekte për ditët me diell të pranverës dhe aktivitete të ndryshme ditore.

Nëse dëshironi të bini në sy dhe të dalloheni nga turma, ky është një model që duhet të bëhet pjesë e koleksionit tuaj. Kësaj radhe i kam kombinuar me një bluzë asimetrike Nike dhe definitivisht nuk kam kaluar pa u vënë re në rrugë.

Shijoni ditët e bukura me diell dhe modelet e reja interesante që kanë mbërritur në dyqanet Buzz dhe online.

Deri herën tjetër,

INA 

 

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm