në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Singing In The Rain Featuring adidas NMD_V3
Singing In The Rain Featuring adidas NMD_V3
Blog
15.06.2022.

Singing In The Rain Featuring adidas NMD_V3

Përshëndetje, grupi!

Shpresoj që këto ditë qershori t'ju sjellin të njëjtin entuziazëm që unë kam tani! Më ka munguar të shkruaj një histori në blogun Buzz, veçanërisht sepse kam kaq shumë lajme për të ndarë! Vera është ende në fillimet e saj dhe ne nuk kemi mbaruar ende me planifikimin për sezonin. Jemi në pritje të pushimeve, pushimeve në mal, në breg të detit, apo në qytete atraktive me shumë histori për të treguar. Për shembull, kalova disa muaj në mal, në një qytet të vogël, ku kisha atë lloj qetësie që më balanconte totalisht. Më bëri mirë, por deri diku më ka munguar Bukureshti i zhurmshëm, duke u endur rrugëve të tij, duke parë kalimtarët të cilët e jetojnë rutinën e tyre me shpejtësi të ndryshme.

Nuk u dekurajova nga këto ditë me shi, pasi mali më fortësoi dhe më bëri të kuptoj se ka rëndësi dhe deri në çfarë mase. Pa dyshim, komoditeti i ofruar nga veshja është një nga aspektet më të rëndësishme. Kjo është arsyeja pse vendosa që adidas të ishte përgjegjës për komoditetin e aventurës së ardhshme urbane. Dhe siç pritej, gjithçka ishte superlative!

Janë dy momente që na bëjnë të buzëqeshim kur ecim. E para është kur shkojmë zbathur diku në një plazh, ose në një bar të butë dhe gudulisës, dhe e dyta është kur vesh një atlete super të rehatshme dhe provon hapat e parë. Kjo është pikërisht mënyra se si adidas NMD_V3 më bëri të buzëqesh dhe të ndihem i përkëdhelur nga të gjithë elementët e tij që kontribuojnë në komoditetin që ofron. Ndjehem sikur të notoj! Dhe detajet e saj, si goma transparente e cila më bëri për vete plotësisht! Këmba përshtatet jashtëzakonisht mirë, falë materialit fleksibël të pjesës së sipërme, duke krijuar në të njëjtën kohë një ndjenjë sigurie gjatë ecjes.

Përveç atleteve adidas NMD_V3, zgjodha pantallonat sportive adidas dhe një T-shirt asimetrike adidas, një veshje që nuk kaloi pa u vënë re dhe tërhoqi të gjithë kalimtarët.

Jam shumë i lumtur që adidas ka gjetur zgjidhje për riciklimin e mbetjeve plastike dhe modeli NMD_V3 është bërë nga të paktën 50% lëndë e parë e ricikluar. Është një angazhim i bërë nga adidas me shumë ndjenjë përgjegjësie dhe një premtim serioz që synon një gjurmë karboni neutral. E konsideroj të rëndësishme të përmend edhe këtë aspekt, sepse lidhet ngushtë me komoditetin e së ardhmes sonë në këtë planet dhe e mirëpres me respekt këtë iniciativë.

Këto atlete adidas mund t'i gjeni në dyqanet Buzz QTU, TEG dhe Toptani, së bashku me shumë artikuj të tjerë super-cool të streetstyle, ose mund të shikoni të gjithë ofertën online.

 

Deri herën tjetër, shumë përqafime dhe një verë të paharrueshme!

Andreea Din

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm