në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

OZ WE GOOOOOOO
OZ WE GOOOOOOO
Blog
14.09.2022.

OZ WE GOOOOOOO

Hi guys,

Jam përsëri unë, por këtë herë si pjesë e Buzz Crew.

Edhe pse jam një fanse e madhe e Nike, këtë herë modeli i ri adidas Ozweego “Celox” më befasoi me dizajnin dhe komoditetin e tij.

adidas OZWEEGO "Celox" janë atlete Lifestyle të dizajnuara për t'iu përshtatur të gjitha sfidave të modës.

Adiprene+ në pjesën e përparme të tabanit e bën çdo hap të lehtë dhe të rehatshëm, ndërsa konstruksioni si çorape parandalon lëvizjen e pakontrolluar të këmbës.

Pjesa e sipërme e atleteve është prej tekstili dhe rrjetë që mbështillet butësisht rreth këmbëve tuaja duke kombinuar komoditetin dhe qëndrueshmërinë që dëshironi. Ato janë të përbëra pjesërisht nga mbetjet e ricikluara. Pjesa e mesme e butë, e rehatshme dhe e lehtë EVA me jastëkë Adiprene dhe Adiprene+ siguron amortizim të përsosur dhe shton rehati shtesë.

Atletet kanë një profil të cekët dhe lidhëse klasike. Sinqerisht më duken si Yeezy Foam Runner (Shttt! Mos i thuaj Kanyes që thashë).

Me siguri ky model adidas Ozweego “Celox” do të jetë pjesë e rotacionit të atleteve të mia në periudhën e ardhshme dhe mund ta gjeni në të gjitha dyqanet Buzz si dhe online.

 

Plugoja

 

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm