në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

HEADS UP
HEADS UP
Blog
21.09.2022.

HEADS UP

Nëse jeni duke kërkuar për një palë atlete të zeza që mund t'i vishni nëpër përditshmëri apo gjatë stërvitjes, atëherë mos kërkoni më tej.

Jam kthyer me një histori të re dhe një atlete të re të preferuar "go to", dhe këtë herë është një model i ri - Nike Air Max Flyknit Racer.

Tashmë e dimë që Nike vazhdimisht i kalon kufijtë në të gjitha fushat dhe mund të them që nuk na zhgënjyen as këtë herë! Nike Air Max Flyknit Racer është I përbërë nga materiale të ricikluara, pa kompromentuar performancën dhe qëndrueshmërinë, ky model është një zgjedhje e shkëlqyer.

Stili i Nike është i njohur dhe popullor në mbarë botën, dhe Air Max Flyknit Racer është një shembull i shkëlqyer për këtë. Edhe pse unisex, atletet ofrohen në një larmi ngjyrash – që do të thotë, ka një model për të gjithë dhe për çdo rast. Ajo që më tërhoqi më shumë tek ky model është pamja e jashtme, e cila është sa elegante, aq edhe sportive, e cila i jep mundësinë të kombinohen me veshje në mënyra të ndryshme. Por, ajo që më rrëmbehu ishte rehatia e tyre. Janë aq të lehta sa nuk i ndjej gjatë ecjes.

Stili i gjerë është diçka karakteristike për mua dhe stilit tim të veshjes. Më shihni shpesh duke kombinuar këtë lloj pantallonash me një xhup, apo një bluzë të bardhë klasike dhe një palë atlete të mira.

Në fund, mund të them vetëm - çfarë po pret? Porositini ato online ose vraponi në dyqanin më të afërt të Buzz Sneaker Station dhe shikoni pse u krijua ky model për ju.

 

 

@catwomenn

 

 

 

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm