në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Do it JUMBO, never do it tiny
Do it JUMBO, never do it tiny
Blog
02.11.2022.

Do it JUMBO, never do it tiny

Përshëndetje,

 

Edhe pse jemi në vjeshtë dhe po shfrytëzojmë ditët e fundit me diell këtë vit, moti sërish lejon veshjen e ngjyrave të ndezura të garderobës dhe atleteve të bardha. Kjo është arsyeja pse këtë herë, zgjedhja ime është Nike Blazer '77 Jumbo.

Nike Blazer '77 Jumbo është një atlete me një dizajn të përjetshëm. Dizajni i madh i Swoosh-it në këto atlete dhe lidhëset u japin atyre një pamje argëtuese dhe të pazakontë. Shtresa e sipërme prej lëkure e qepur dhe shollat e buta të këmbëve prej kamoshi sjellin atmosferë retro. Edhe pse janë atlete “high”, materiali me shirita në thembër është elastike, gjë që modernizon pamjen klasike të këtij modeli dhe i bën ato të lehta për t'u veshur.

Në anë, ka një logo të madhe (JUMBO) Nike që në fillim duket mjaft agresive, por ai detaj më tërhoqi më shumë vëmendjen. Nëse dëshironi të bini në sy kudo që të shkoni, pa hequr dorë nga rehatia dhe cilësia, këto atlete janë zgjidhja ideale për ju.

Ngjyra neutrale shkon me çdo gjë dhe është shumë e lehtë për t'u kombinuar. Shpresoj t'ju pëlqejë. Ky model Nike Blazer '77 Jumbo është i disponueshëm në të gjitha dyqanet Buzz si dhe në internet.

 

@plugoja

 

Artikuj të ngjashëm