në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

PUMA MAYZE STACK TË DËRGON NË NJË TJETËR NIVEL
PUMA MAYZE STACK TË DËRGON NË NJË TJETËR NIVEL
Blog
28.12.2022.

PUMA MAYZE STACK TË DËRGON NË NJË TJETËR NIVEL

Hi guys,

Kjo është historia ime e parë në blog si pjesë e Buzz Crew. Unë quhem Zorica, por ata që më njohin më quajnë Zoka. Si çdo vajzë tjetër, edhe unë jam një adhuruese e madhe e modës dhe trendeve të modës, dhe atletet janë pasioni im.

Sot, modeli PUMA Mayze më tërhoqi vëmendjen. Nuk munda të vendos se për cilën nuancë, kështu që e zgjodha atë në të dyja variantet, White Vaporous Grey dhe Rose Quartz. PUMA Mayze Stack i ka çuar atletet në një nivel krejtësisht të ri, me plot kuptimin e fjalës. Ajo përbëhet nga një taban me madhësi super dhe një pjesën e sipërme të frymëzuar nga disa prej modeleve më ikonike të Puma-s. Më pëlqeu gjithçka në lidhje me këto atlete dhe gjithashtu më tërhoqën vëmendjen.

Modeli PUMA Mayze stack përshtatet në mënyrë perfekte me të gjitha veshjet, dhe sot kam kombinuar Puma Mayze Stack "White Vaporous Grey" me një bluzë Puma me gjysmë zinxhir dhe pantallona Puma të gjera, si dhe me një jumpsuit New Balance me jakë e lartë që ju jep ndjesi komode si dhe pamje moderne. Kam kombinuar Puma Mayze Stack "Rose Quartz" me pantallona dhe një bluzë New Balance që përshtaten në mënyrë perfekte në kombinim.

Kjo është e gjitha nga unë për momentin. Shpresoj t’ju ketë pëlqyer zgjedhja ime. Kombinimin tim mund ta gjeni në dyqanet Buzz si dhe online.

Ju uroj Gëzuar Vitin e Ri. Shihemi vitin tjetër.

Deri herën tjetër,

@Zokaaaaa…

Artikuj të ngjashëm