në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Always be (with) Superstar!
Always be (with) Superstar!
Blog
27.09.2023.

Always be (with) Superstar!

Hej miq,

 

Po ju shkruaj sërish, këtë herë për t'i thënë lamtumirë ditëve të nxehta.

Në fund të verës, teksa lajmërova fundin e ngjyrave të ndezura, po zgjedh të rikthehem tek kombinimi im i vjetër i toneve më të qeta.

U ndala në dyqanin Buzz për t'i hedhur një sy koleksionit të ri dhe u ktheva te klasikja e domosdoshme - adidas Superstar. Nëse i përmbahemi rregullit të modës “less is more”, këto atlete mund të karakterizohen si sinonim i saj. Asgjë nuk i karakterizon veshjet streetstyle si adidas Superstar. Kombinimi i thjeshtë bardhë e zi ofron mundësinë e kombinimit në shumë mënyra.

 

Ky model u prezantua më shumë se gjysmë shekulli më parë, dhe është ende i kërkuar dhe sot. Besoj se pamja dhe komoditeti i kësaj atlete e ka mbajtur atë në krye të popullaritetit gjatë gjithë kohës. Këtë herë vendosa të vesh bluzën dhe pantallonat e shkurtra klasike të adidas me Superstar. Çorapet dhe një çantë shpine ngjyrë bezhë adidas i japin një prekje të domosdoshme kësaj veshjeje, a nuk mendoni dhe ju kështu? Pikërisht për këtë po flisja, kjo atlete klasike duket e mrekullueshme me çdo kombinim.

Besoj se tashmë keni një arsye më tepër për të shkuar në një nga dyqanet Buzz. Mos e humbni mundësinë tuaj dhe jini gjithmonë një Superstar. Modeli gjendet edhe online!

Deri herën tjetër,

 

Vanja

Artikuj të ngjashëm