TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

New Winter Station- It’s all about comfort
New Winter Station- It’s all about comfort
News
20.12.2021.

New Winter Station- It’s all about comfort

Dimri është tashmë këtu dhe u përpoq shumë për të treguar menjëherë fytyrën e tij të vërtetë - mot i ftohtë, rrugët me lagështi dhe reshjet e borës nuk janë padyshim diçka që ju bën aktiv. Por koleksioni i ri i Buzz Winter Station me siguri do të jetë! Ju presin modele funksionale, komode dhe elegante të stilit të jetesës. Lexojeni me kujdes, sepse më poshtë po ju sjellim një rrëfim për trendet urbane të dimrit.

Koleksioni i ri Winter Station dominohet nga prerjet kryesisht moderne, minimaliste të bazuara në stilin klasik sportiv. Nga hoodie-t, tek tutat, e deri te xhupat dhe atletet e ndryshme - në një ofertë të larmishme si kjo, me siguri do të gjeni diçka për veten tuaj.

Le të fillojmë me markat kryesore të industrisë - kur bëhet fjalë për xhupat, Nike dhe adidas sjellin një stil të dallueshëm të trashëgimisë, që do të thotë se thjesht duhet të zgjidhni të preferuarin tuaj. Xhupat me ngjyrë të zezë adidas ose modeli Nike Sportwear Therma Fit me një dizajn legjendar është një domosdoshmëri e vërtetë e dimrit. Nuk mungojnë as xhupat Napapijri, dhe veçojmë prerjen klasike për meshkuj RAINFOREST WINTER 2 që thjesht e vishni dhe jeni gati të largoheni menjëherë.

Kur bëhet fjalë për karakteristikat më të rëndësishme të modeleve dimërore, do të veçonim komoditetin dhe ngrohtësinë, të cilat janë gjërat më të rëndësishme gjatë kësaj stine. Por nuk mund të mos vëmë re se dizajni autentik është pikërisht ajo që do të zbukuroj çdo veshje. Një shembull i vërtetë i kësaj janë veshjet Nike Tech Fleece, me të cilat definitivisht nuk do të kaloni pa i vënë re. Perfekte për dimër, apo jo?

Hoodie-t North Face me të drejtë e gjejnë vendin e tyre në krye të ofertës së dimrit dhe nuk kemi pse të flasim shumë për to. Përveç funksionalitetit të lartë, materialeve premium dhe dizajnit modern, kjo markë ju jep një ndjenjë rehatie të përsosur kudo që të shkoni. Nuk është thjesht një thënie që modelet The Nort Face janë thelbësore të koleksionit të ri të dimrit.

Përsa i përket ngjyrave, ato ju ofrojnë mundësi të panumërta. Paleta e ngjyrave varion nga tonet bazë, të tilla si e bardha, e zeza, gri dhe bezhë, deri te ato të forta dhe të habitshme si roza dhe portokallia. Varet nga ju që të zgjidhni ato që i përshtaten më së miri stilit tuaj dhe ne ju rekomandojmë të rinovoni veshjen tuaj, herë pas here, me ngjyra që ndriçojnë dimrin gri dhe të zymtë.

Bëhuni gati për dominim absolut me pjesët e domosdoshme nga markat e njohura që pëlqejnë gjithashtu influencuesit dhe trendet e njohura në mbarë botën.

 

Ekipi Buzz

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

29.
Sep.
2021.
News
Ju prezantojmë me krenari ikonën Classic Leather, dizajn i krijuar nga Reebok dhe Buzz, që la një gjurmë unike në historinë e...
30.
Aug.
2021.
News
Është koha për vitin e ri shkollor!  Mblidhni skuadrën tuaj dhe së bashku filloni aventurën tuaj të re.
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
15.
Apr.
2021.
News
Marka Adidas vazhdon misionin e saj miqësor ndaj mjedisit me koleksionin e saj të ri të atleteve Stan Smith, dizajni i njohur i të cilave ta...
15.
Apr.
2021.
News
Çdo ditëlindje që kemi është një rast i përsosur për të mbledhur përshtypjet, por ende nuk heqim dorë n...
15.
Apr.
2021.
News
Ditëlindja e 6-të e Buzz! Edhe këtë vit, ne po e festojmë atë online dhe ju ftojmë të bëheni pjesë e ofert&eum...
26.
Mar.
2021.
News
Le të festojmë së bashku Ditën e Air Max! E vetmja gjë që ju nevojitet është 1 palë atlete Air Max dhe 3 veshje q&e...
26.
Mar.
2021.
News
Nike Air Max është atletja e vetme në botë që ka festën e vet. Sot është kjo ditë dhe festa për Air Max mund t...
24.
Mar.
2021.
News
Modeli i ri New Balance 237" thjesht ju tërheq të ktheheni në vitet ‘70 me veshjet tuaja të stilit të rrugës. Shikoni p...