në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

MY ENDLESS NIKE LOVESTORY
MY ENDLESS NIKE LOVESTORY
News
20.07.2022.

MY ENDLESS NIKE LOVESTORY

Përshëndetje! Jam shumë e lumtur t'ju shkruaj përsëri një histori në një humor shumë më të relaksuar e tepër veror. Siç mund ta vini re, fiksimi im me modelet e Nike Force vazhdon.

Shumica prej jush që keni pasur mundësinë të më ndiqni e dini që unë jam fansja më e madhe e këtij modeli. Nike Air Force 1 Fontanka janë atlete që më kënaqën. Pse? Pasi pamja kreative e këtyre atleteve është diçka që nuk mund të kalojë pa u vënë re. Ajo çfarë më bëri për vete padyshim janë ngjyrat e bukura verore dhe të kombinueshme.  

Nike Fontanka siguron stabilitet shtesë të këmbës, dhe ajrosje të shkëlqyer në pjesën e përparme. Siç thashë, unë jam një fanse e madhe dhe në koleksionin tim kam shumë atlete Nike AF1. Kjo sepse ka cilësi dhe rehati të pakrahasueshme. Jam e sigurt se do të përshtatet në mënyrë të përkryer me të gjitha veshjet e mia verore. Shijoni këto ditë me diell, relaksohuni dhe ecni me kënaqësi me atletet tuaja të reja.

Këtë model mund ta gjeni në dyqanet BUZZ TEG, QTU dhe Toptan ose online.

Ju dërgoj shumë dashuri,

Hana

Artikuj të ngjashëm