në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Air Huarache “Toadstool”
Nike Air Huarache “Toadstool”
News
03.08.2022.

Nike Air Huarache “Toadstool”

Përshëndetje, miqtë e Buzz.

Unë quhem Blagoja Manev, por ju mund të më njihni @plugoja nga Instagrami.

E konsideroj veten si një person kurioz që i pëlqen të eksperimentojë me stilin e tij. Duke ndjekur kohët moderne dhe nevojën për atlete komode, më tërhoqi vëmendjen ky model atletesh Nike.

Ky është Nike Air Huarche LE "Toadstool". Ato janë krijuar për t'iu përshtatur në mënyrë perfekte këmbëve tuaja dhe janë të dizajnuara për rehati.

Edhe pse qëllimi fillestar i këtij modeli atlete Nike është vrapimi, pamja e tyre e thjeshtë dhe kombinimet e gjalla të ngjyrave, me kalimin e kohës, bëhen pjesë e përditshmërisë së shumë prej atyre që ndjekin stilin “streetstyle”.

Materiali i lëmuar e pjesës së sipërme është e kombinuar me një tjetër material me shkëlqim, ndërsa profili anësorë dhe struktura e tyre i bëjnë këto atlete elegante dhe komode. Rritja dhe markimi i gomës mbajnë stilin origjinal të viteve '90 që të gjithë e duam. Njësia Air Max ofron rehati, butësi dhe qëndrueshmëri, ndërsa sholla e mesit përmirëson ndjesinë e rehatisë.

Slogani origjinal ishte "a i ke përqafuar këmbët sot?" e cila përshkruan në mënyrë të përkryer prerjen e atleteve në të cilat ndiheni të sigurt dhe gati për çdo gjë që ju sjell dita.

Universaliteti i tyre dhe karakteri "e lehtë për t'u veshur" nuk më kanë zhgënjyer kurrë dhe janë perfekte për stilin tim të jetesës.

Pala ime e preferuar Nike Air Huarache “Toadstool” është aktualisht i disponueshëm në të gjitha dyqanet Buzz, si dhe online.

Deri herën tjetër,

Greeting.

@plugoja

 

Artikuj të ngjashëm