në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Back To School And Looking Cool
Back To School And Looking Cool
News
26.08.2022.

Back To School And Looking Cool

Edhe pse pushimet verore pothuajse kanë mbaruar, kjo nuk do të thotë se argëtimi ka mbaruar - përkundrazi, sapo ka filluar. Shtatori është afër dhe pas aventurave emocionuese verore, është koha për t'u rikthyer në shkollë. Mblidhni miqtë tuaj dhe përgatituni për sfida të reja. Bëjeni këtë vit më të mirin!

Dita e parë e shkollës është një mundësi e shkëlqyer për një fillim të ri dhe ju duhet ta shfrytëzoni atë maksimalisht. Jemi të sigurt që ju ka marrë malli për miqtë tuaj të dashur dhe mezi prisni të ndani të gjitha aventurat me ta, që do të thotë vetëm një gjë - është koha për një ribashkim në oborrin e shkollës. Ajo që ju pret është të dilni me miqtë tuaj mes orëve, lojëra basketbolli në oborrin e shkollës, detyra shtëpie dhe shumë të tjera që do t'ju mbushin ditën. Ndaj shijoni çdo moment që shtatori ofron për ju. Bëjeni këtë vit më argëtues se kurrë - kapërceni të gjitha sfidat së bashku me miqtë tuaj, arrini rezultate edhe më të mira shkollore dhe krijoni kujtime të reja. Sepse - Kthimi në shkollë është i bukur. Dhe mos harroni se ne jemi të gjithë i njëjti ekip!

Ashtu si para çdo fillimi të shkollës, edhe këtë herë ne u përpoqëm ta bëjmë koleksionin tonë të nxënësve sa më interesant. Nëse jeni adhurues i stilit sportiv autentik dhe urban, besojmë se do të shijoni modelet e markave të famshme që kemi përgatitur për ju. Këpucët, rrobat dhe aksesorët nga oferta jonë Back To School ofrojnë kombinime ngjyrash dhe detaje interesante që do të nxjerrin në pah qëndrimin tuaj rebel dhe do të tregojnë natyrën tuaj rebele. Mos harroni se të gjithë janë të ndryshëm - shtyni kufijtë dhe mos lejoni që stili juaj të mbetet stereotip. Krijoni veshjen tuaj Buzz për fillimin e vitit të ri shkollor dhe guxoni të tregoni se sa të veçantë jeni.

Gjeni gjithçka që ju nevojitet për ditët e vjeshtës dhe dominoni me miqtë tuaj. Zgjidhni një xhaketë të re, tuta, atlete ose një çantë shpine në të cilën do të paketoni gjithçka që ju nevojitet për një ditë aktive. Nike, adidas, Reebok, Puma, New Balance, Converse, Napapijri  dhe shumë marka të tjera të njohura ju sjellin frymëzim të vërtetë kur bëhet fjalë për veshjet e bukura urbane. Siluetat më të famshme të atleteve, të cilat janë një domosdoshmëri mes trendeve urbane, veshje me prerje komode dhe materiale të këndshme, si dhe aksesorë të dizajnuar për të kompletuar çdo kombinim, ju presin në dyqanet Buzz, por edhe online. Shikoni ofertën dhe zgjidhni të preferuarat tuaja për vitin e ri shkollor.

 

Ju urojmë një vitë shkollor të mbarë dhe të suksesshëm!

 

Buzz Team

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm