në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

ROLLING THE DICE WEARING NIKE AIR MAX 90 XCAT
ROLLING THE DICE WEARING NIKE AIR MAX 90 XCAT
News
06.10.2022.

ROLLING THE DICE WEARING NIKE AIR MAX 90 XCAT

Hey yo!

Në natyrë, vjeshta ka filluar, por ne jemi mësuar të hapim një faqe të re çdo vit në këtë kohë. Si shkolla, për shembull, ose ndonjë projekt, nga ana profesionale. Është një fillim i shkëlqyeshëm për mua sepse po bëj blog për herë të parë në Buzz dhe jam shumë i emocionuar! Unë jam Alex, por ju mund të më quani edhe me emrin tim artist, "Zare". Më pëlqejnë rimat dhe lojërat e fjalës dhe jam aktiv në skenën e hip-hop-it me Kevin, me të cilin kam një super-bashkëpunim muzikor në rritje.

Për çdo reper veshja është një aspekt shumë i rëndësishëm sepse përcjell emocion. Mund të jap pak të dhëna si: preferenca muzikore ose afinitet për një markë të caktuar; madje është një tregues i karakterit tonë. Është përmendur nga shumë artistë repi, nga Fabolous dhe Jay-Z tek Lloyd Banks. Që në moshë të re më tërhoqi stili urban dhe ndjeva se rrobat e gjera më përcaktuan. Duke qenë të gjera, ato janë shumë komode - dhe rehatia është shumë e rëndësishme për mua. Kjo është arsyeja pse unë zgjodha të vesh këto Nike Air Max 90 XCAT të mrekullueshëm sot. Dizajni i ri i pjesës së sipërme më tërhoqi sytë, në këtë siluetë klasike Air Max 90. Elementet prej lëkure janë në harmoni të përsosur me materialet e fibrave sintetike që lejojnë këmbën të marrë frymë. Dhe germa e stilizuar NIKE në thembër është absolutisht e shkëlqyer!

Personalisht, i shoh detajet e gjelbra si një analogji e lidhur me faktin se Nike përdori materiale të ricikluara për të prodhuar këto atlete në mënyrë që të mbrojë natyren dhe të arrij zero emetime karboni dhe zero mbetje, sipas fushatës së tyre "Move to Zero". . Por gjithashtu, detajet jeshile japin një prekje optimizmi, një kontrast të dëshirueshëm me ndryshkun e vjeshtës në majat e pemëve. Kjo për shkak se Air Max 90 do të jetë gjithmonë i freskët në skenën e rrugëve urbane, pavarësisht nga stina apo tendencat e modës.

Dëshironi rehati dhe stil? Ju e dini përgjigjen. Si çdo Air Max 90, ky version XCAT është shumë i gjithanshëm. I kombinova me një kapuç Air Jordan, perfekt për motin jashtë. Edhe pse stili im i veshjes është i gjerë, siç u përmend më lart, Nike Air Max 90 XCAT përshtatet pothuajse me çdo veshje. Ato mund të vishen me veshje sportive, por edhe me një gardërobë më klasike. Përzierja e klasikes dhe sportit është shumë në trend. Nuk mund të gaboni me Nike Air Max 90, më besoni!

Gjithçka që dua të them është: shkoni shikoni vetë. Thjesht shkoni te BUZZ dhe provoji ato, me siguri do të ketë një dyqan në zonën tuaj. Shihni se si mund t'i kombinoni ato me veshjet tuaja, apo edhe të merrni një pamje krejt të re, duke folur për të gjitha ndryshimet që sjell vjeshta. Mos kini turp, stafi në çdo dyqan Buzz është shumë miqësor, i njeh trendet më të fundit dhe mund t'ju japë këshilla super të mira! Gjithsesi, mund t'i gjeni edhe online nëse keni një ditë të zënë.

Ju uroj një vjeshtë të qetë, plot ngjyra dhe buzëqeshje!

Dice

Artikuj të ngjashëm