në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Kthehemi në vitet 2000 me ADI2000!
Kthehemi në vitet 2000 me ADI2000!
News
29.03.2023.

Kthehemi në vitet 2000 me ADI2000!

Hey miq,

Unë jam Georgescu, sneaker-vlogger me kohë të plotë. Është hera ime e parë që shkruaj në blogun e Buzz si pjesë e skuadrës dhe jam shumë i emocionuar të ndaj me ju mendimet e mia për atletet më të lezetshme dhe më të IN të momentit.

Sot, bëhuni gati për modelin e ri të Adi2000 “Core Black & Core White”! Duke mishëruar elementë të botës së patinave, ky model shfaq detaje elegante - të realizuara me materiale të ricikluara. Të frymëzuara nga fillimit të viteve 20 dhe të injektuara me ADN-në e epokës së patinave, në një gamë të gjithanshme ngjyrash, këto atlete do t'ju lejojnë të besoni se janë bërë sipas dëshirave tuaja.

Më e rehatshme nga sa e imagjinonit, e lehtë për t'u veshur dhe e përshtatshme për çdo veshje të përditshme – këto janë karakteristikat kryesore të Adi2000 "Core Black & Core White". Edhe nëse dëshironi ta vishni me një veshje urbane, me një palë xhinse të gjera dhe një xhaketë apo një stil më të rehatshëm, monokromatik, kjo atlete është e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ajo që e bën këtë model të përsosur për çdo veshje është dizajni minimalist, me detaje të sofistikuara të dalluara, ngjyrat neutrale dhe materialet premium të përdorura.

Mendoj se kjo përzierje retro-futuristike është jashtëzakonisht e lezetshme dhe e veçantë. Pa nevoja për ngjyra të theksuara, kjo atlete me siguri të bën të kthesh kokën!

Zgjodha ta kombinoj këtë atlete me 2 veshje dhe besoj se përshtatet në mënyrë perfekte me të dyja!

Veshja e parë tregon një palë xhinse të gjera, një hoodie të bardhë, të thjeshtë me kapuç adidas, dhe në veshjen e dytë përfshihen këto tuta.

 

Në një shënim të fundit, Adi2000 është në krye të listës sime dhe së shpejti do të jetë në krye të listës së çdo të apasionuari të atleteve!

Adi2000 "Core Black & Core White" është i disponueshëm tani në dyqanet Buzz dhe online, kështu që ju mund të gjeni lehtësisht përshtatjen e përsosur për ju. Bëhuni epik, vishni atlete!

Shihemi!

 

Georgescu

 

Artikuj të ngjashëm