në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

PINK FLORAL GRL
PINK FLORAL GRL
News
03.05.2023.

PINK FLORAL GRL

Përshëndetje miq,

 

Jam kthyer me një histori të re, atlete të reja, gati për ditët e ngrohta në vijim. Në botën e atleteve ka tendenca kalimtare dhe klasike. Converse janë padyshim një nga klasikët, nuk ka njeri që nuk i ka veshur dhe unë i provoj ato përsëri tani në 2023.

 

Converse Run Star Hike janë atlete që më bëjnë të bie në dashuri menjëherë. Pse? Pamja kreative dhe shumë imagjinative e këtyre atleteve është diçka që nuk mund të kalojë pa u vënë re. Ngjyrat e bukura të verës me detaje lulesh më fituan zemrës që në filli,. Modeli shquhet për materiale inovative, detaje autentike dhe një taban ultra të lehtë – që e bën atë perfekt për ditët e pranverës dhe verës.

Jam e sigurt që do të shkojë në mënyrë perfekte me të gjitha veshjet e mia casual këtë verë. Si do t'i kombinonit dhe cili është vendi juaj i preferuar ku do t'i merrnit këto atlete? Na tregoni kombinimet tuaja dhe etiketoni Buzz në Instagram. Deri atëherë, shijoni këto ditë me diell, relaksohuni dhe ecni me kokën lart me Converse tuaj të re.

Këto modele mund ti gjeni në dyqanet Buzz ose ti porositni online.

 

Me shumë dashuri,

Adna juaj!

Artikuj të ngjashëm