në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

ADIDAS CLUB ORIGINALS  – KRIJONI STILI SIPAS RREGULLAVE TUAJA
ADIDAS CLUB ORIGINALS  – KRIJONI STILI SIPAS RREGULLAVE TUAJA
News
04.05.2023.

ADIDAS CLUB ORIGINALS – KRIJONI STILI SIPAS RREGULLAVE TUAJA

Mirë se erdhe në grup! Dhe jo çdo grup, por ai që feston idenë e komunitetit, energjinë krijuese dhe origjinalitetin e të rinjve dhe të gjithë adhuruesve të markës me “tre vija”. Kalimi i kufijve të kulturës së sotme përmes vetë-shprehjes, individualitetit dhe shpirtit të lirë është ajo që frymëzon dhe drejton linjën më të fundit të adidas Originals për sezonin Pranverë/Verë '23. Nëse ndani të njëjtat interesa, të njëjtat vlera, ju pëlqen të frymëzoni të tjerët dhe të tjerët ju frymëzojnë, ju kënaqeni me individualitetin tuaj, por keni ndjenjën e përkatësisë ndaj komunitetit, ne ju mirëpresim në Club Originals!

I riardhur me energji të re dhe i frymëzuar nga trashëgimia, adidas Club Originals është një vend grumbullimi që frymëzon komunitetet krijuese dhe i jep jetë të re ambienteve të rrugicave dhe shkollave të vjetra. Dhe e gjithë kjo përmes tre siluetave ikonike – Superstar, Rivalry dhe Gazelle. Këto modele klasike atletesh, të cilat bën për vete fansat e streetstyle në të gjithë botën, janë pjesë e koleksionit të ri të Originals. Fillimisht të dizajnuara për fusha basketbolli, por të njohura rrethet e skateboard, hip hop dhe patina, atletet legjendare të adidas kanë lumturuar fansat e kulturës së atleteve dhe ata që duan të theksojnë origjinalitetin e tyre me një mënyrë të guximshme të veshjes për dekada.

Çdo brez ka nevojë për ikonën e vet. Nuk ka klasik më të madh për të pushtuar botën sesa Superstar-i i famshëm i cili mori popullaritet global në një kohë të shkurtër. Forma klasike e këtij modeli është projektuar për një gjeneratë të re krijuesish të kulturës urbane. Ndryshoni botën në këtë siluetë ikonike që sjell një pamje klasike dhe të patejkalueshme për çdo veshje.

Dhe për ata që duan t'i shtojnë stilit të tyre një atmosferë retro, ne kemi një lajm të mrekullueshëm - atletet e famshme të basketbollit të viteve '80 po bëjnë një rikthim të madh! adidas Rivalry u prezantua fillimisht për në pistën e vallëzimit, dhe më vonë u bë një ikonë mes punker-ve dhe patinatorëve. Sot, kjo siluetë ikonike është gati të dominojë jetën e përditshme. Shtoni atë në koleksionin tuaj dhe rijetoni nostalgjinë e viteve tetëdhjetë me pjesën e sipërme prej lëkure të butë, tabanin klasik dhe veshjen prej pëlhure.

Jetoni jetën tuaj, pa marrë parasysh se çfarë thonë. Asnjëherë mos bëni kompromis me shprehjen e vetes, ashtu si adidas Gazzelle. Fillimisht e krijuar për të luajtur basketboll, kjo atlete është bërë një ikonë falë jush.

Të jesh origjinal do të thotë të shprehësh krijimtarinë tënde pa hezitim. Ne besojmë në kreativitetin dhe e festojmë atë. Jetoni një jetë ku do të krijoni atë që dëshironi, do të kërceni si të doni, do të mendoni atë që dëshironi dhe do të ëndërroni atë që dëshironi.

Be cool, be original!

Buzz Team

Artikuj të ngjashëm