në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Unleashing Sneaker Magic: The Cool Reconstruction of the '80s!
Unleashing Sneaker Magic: The Cool Reconstruction of the '80s!
News
24.05.2023.

Unleashing Sneaker Magic: The Cool Reconstruction of the '80s!

Përshëndetje! Mireli këtu, duke u prezantuar si content creator i modës. Unë kam qenë i zhytur në fushën e modës për mjaft kohë dhe stili im është përshkruar nga shumë njerëz si tepër cool. Unë ndërthur njohuritë dhe përvojën time me një stil unik filmimi dhe të foluri që është kudo. Pra, hej, hej, kush mund t'ju tregojë më mirë për një palë atlete të viteve '80 të ridizajnuara që tani duken moderne? Më falni, nuk mund t'jua dëgjoj nga ekrani, por shpresoj se keni thënë: "Ti, Mirel!"

 

Për të respektuar stilin tim atipik të komunikimit, le të fillojmë me fundin. Këto atlete janë absolutisht sensacionale! Kombinimi i ngjyrave është jashtëzakonisht i përkryer dhe janë kaq të rehatshme. Ajo që më pëlqen më shumë tek ky model janë detajet. Siç them gjithmonë, “detajet bëjnë diferencën”. Tani, më lejoni t'ju tregoj më shumë rreth tyre.

Një aspekt që tërhoqi menjëherë vëmendjen time me Nike Dunk Low Remastered është qasja e tij e dekonstruktuar. Më ka pëlqyer gjithmonë ky koncept, por nuk kisha gjetur një palë atlete që të më përshtateshin dhe të më fitonin zemrën, deri më tani (wink, wink). Pamja e pastër, por rastësore dhe pak e çrregullt e këtyre atleteve i bën ato lehtësisht një pjesë të spikatur në çdo veshje. Pavarësisht nëse i kombinoni me xhinse, tuta apo edhe pantallona të shkurtra me bel të lartë, ato shtojnë një detaj jete dhe stili. Është pothuajse e pamundur të gabosh me to. Vëmendja ndaj detajeve është absolutisht e jashtëzakonshme, që nga qepja dhe prekja delikate e portokallisë që i bën të dallohen, tek sholla e bardhë që u jep atyre një pamje vintage, dhe gjuha e dekonstruktuar dhe swooshi Nike i qepur anash. Ky model është praktikisht një vepër arti.

E di se çfarë po mendoni, "Mirë, Mirel, por cila është e keqja? Vë bast se nuk janë të rehatshme apo diçka tjetër." Epo, më lejoni t'ju them se kisha të njëjtën pritshmëri derisa i vesha ato dhe reagimi im ishte: "What?" Isha vërtet i shokuar nga rehatia në këmbët tuaja. I kam veshur për ditë të tëra gjatë xhirimeve dhe photoshooting dhe i dua absolutisht. Megjithatë, për shkak se më pëlqen të jem sa më transparent që të jetë e mundur, ky model ka dy dobësi të mëdha, kështu që le t'i diskutojmë ato. 1. Të gjithë do të jenë aq të fokusuar tek atletet tuaja, saqë mund të mos i kushtojnë vëmendje asaj që po thoni. 2. Sapo t'i blini, do të përfundoni t'i vishni pa ndërprerje për një muaj të tërë dhe do të harroni se keni ndonjë palë tjetër.

Si përfundim, këto atlete më kanë mahnitur vërtet në çdo aspekt. Më duket sikur ato më zgjodhën mua dhe jo anasjelltas, pasi prej kohësh kam pasur mall për një palë dunk dhe atlete të reja. Pra, mendoj se është koha që ju të vizitoni dyqanet Buzz TEG, QTU, TOPTANI ose të shfletoni online.

BAM!

 

Mirel

Artikuj të ngjashëm