në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas NITEBALL: Inspirimi juaj!
adidas NITEBALL: Inspirimi juaj!
News
19.07.2023.

adidas NITEBALL: Inspirimi juaj!

Çkemi grupi!  

Mezi prisja t'ju shkruaja për modelin që është padyshim zgjedhja ime për këtë verë, që është adidas Niteball.

Një formë shumë interesante dhe pjesa e sipërme prej lëkure e bëjnë këtë atlete të përshtatshme për të dalë, edhe pse ky nuk ishte qëllimi i tyre fillestar. Megjithatë, tre vijat e njohura ruajnë atë ndjesinë e atleteve atletike. adidas gjeti frymëzim për Niteball në basketboll. Në atlete, përgjithësisht më tërheqin detajet më të vogla, të cilat sigurisht që i ka kjo!

Në pjesën e gjuhës së atletes ka një logo adidas me tre fletë e cila mund të mbahet apo të hiqet në bazë të preferencës suaj.

Më pëlqeu shumë Niteball për shkak të pamjes dhe ngjyrave futuriste, ato mund të kombinohen lehtësisht me një veshje. Gjithmonë kërkoj që të jetë një lloj versioni sportiv, sepse në fund të fundit është verë.

Është gjithashtu e pashmangshme të përmendet se atletet adidas Niteball janë bërë pjesërisht nga materiali i ricikluar që krijohet nga mbetjet e prodhimit. Besoj se duke blerë artikuj që përmbajnë materiale të ricikluara, ne po kontribuojmë në mjedisin tonë!

Komode, të lehta, por urbane dhe ndryshe do të ishte një përshkrim stilit tim. Temperaturat e verës janë shumë më të këndshme kur vishni një gardërobë të krijuar nga pëlhura të cilësisë më të lartë.

Veshja që zgjodha është padyshim një tregues se pavarësisht komoditetit dhe rastësisë maksimale, mund të biesh në sy.

Pantallona të shkurtra pambuku, bluzë oversize dhe Niteball janë zgjedhja ime për këtë verë!

Vizitoni dyqanin më të afërt Buzz ose online per të gjetur modelin tuaj!

Shihemi më vonë!

Vanja

Artikuj të ngjashëm