në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte SST Tracktop Primeblue
Produkte SST Tracktop Primeblue
Produkte SST Tracktop Primeblue
Produkte SST Tracktop Primeblue
Produkte SST Tracktop Primeblue
Produkte SST Tracktop Primeblue
Produkte SST Tracktop Primeblue
Produkte SST Tracktop Primeblue
Produkte SST Tracktop Primeblue
Produkte SST Tracktop Primeblue

Produkte SST Tracktop Primeblue

Kodi i artikullit: GD2374
Šifra proizvođača: IYA36

Si pjesë e projektit EcoVision, ne sjellim për ju modelet BUZZING GREEN të markave të njohura të përbëra nga materiale të riciklueshme, vegane, të padëmshme dhe që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Prosečna ocena:
4.6
5 glasova
5 vlerësime
5
(Oceni)
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

adidas SST TRACKTOP PRIMEBLUE është pjesa e sipërme e kostumit të femrave. Shumë komode dhe e lehtë. E përbërë nga materiale të ricikluara. Tre shiritat e famshëm adidas janë pjesë e historisë sportive klasike të adidas. Bluza sportive është një zgjedhje interesante për shëtitje dhe ditët kur komoditeti është në radhë të parë. adidas gjithmonë garanton cilësi të lartë.
SPECIFIKIM PRODUKTI:

  • Përbërja: 50% pambuk, 43% poliester i ricikluar, 7% elastan
  • Larja në lavatriçe
  • Ngjyra e shfaqur: E zezë, e Bardhë
  • Kodi i artikullit: GD2374

  • Vlerësimet më të fundit të produkteve

    Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin.
    vlerësimi i marrë nga adidas.com
    vlerësimi i marrë nga adidas.com
    14.10.2021. 09:05
    Love the colour and it’s comfortable and casual soft material
    vlerësimi i marrë nga adidas.com
    vlerësimi i marrë nga adidas.com
    20.10.2021. 15:45
    Very comfortable and great price for a classic piece.
    vlerësimi i marrë nga adidas.com
    vlerësimi i marrë nga adidas.com
    17.10.2021. 10:23
    Highly recommended, so comfy and elegant I liked the color too
    vlerësimi i marrë nga adidas.com
    vlerësimi i marrë nga adidas.com
    16.10.2021. 02:52
    Super modern set, colour is amazing . Can’t miss this.
    vlerësimi i marrë nga adidas.com
    vlerësimi i marrë nga adidas.com
    14.10.2021. 09:06
    good!!!!!!!!!!! not too loose not too tight!!!!!!!

    Produkte të ngjashme

    Sačuvano u omiljne
    Ngjyrat e disponueshme:4
    Shapka DX4816-702
    Çmimi 6.700 LEK
    Masa
    5
    6
    7
    8
    9
    Sačuvano u omiljne
    Ngjyrat e disponueshme:2
    Shapka DX5575-401
    Çmimi 4.400 LEK
    Masa
    10
    11
    7
    8
    9
    Sačuvano u omiljne
    Ngjyrat e disponueshme:1
    Shapka FV5637-001
    Çmimi 6.700 LEK
    Masa
    10
    11
    7
    8
    9
    Sačuvano u omiljne
    Ngjyrat e disponueshme:3
    Shapka FD4116-001
    Çmimi 6.700 LEK
    Masa
    10
    12
    13
    7
    8
    9
    Sačuvano u omiljne
    Ngjyrat e disponueshme:1
    Shapka FD5131-001
    Çmimi 9.400 LEK
    Masa
    10
    11
    8
    9
    Sačuvano u omiljne
    Ngjyrat e disponueshme:3
    Shapka FD4116-201
    Çmimi 6.700 LEK
    Masa
    10
    11
    7
    8
    9