në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike

Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner

Kodi i artikullit: CW4298-010
15.900 LEK
15.900 LEK
11.100 LEK
Shuma e kursyer: 4.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE WINDRUNNER W FULL-ZIP HOODIE është bluzë me zinxhir për femra nga koleksioni Windrunner. Dizajni klasik i Chevron Windrunner sjell rehati dhe mbrojtje superiore nga kushtet e pafavorshme të motit. Pambuku i butë jep një ndjenjë ngrohtësie dhe komoditeti gjatë gjithë ditës. Nike TECH FLEECE është një pëlhurë inovative e thurur, e cila siguron ngrohtësi dhe rehati superiore. Xhepat anësorë janë praktikë për ruajtjen e sendeve të vogla me vlerë. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që jeni aktiv gjatë ditëve të ftohta. Marka Nike gjithmonë përpiqet për më të mirën për ju, kur bëhet fjalë për cilësinë, ashtu edhe kur bëhet fjalë për dizajnin.
Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje standarde e përshtatshme
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Kapuç
 • Përbërja: 69% pambuk, 31% poliester
 • Kodi i artikullit: CW4298-010

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB8251-101
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  15.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete AH6789-100
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  21.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DZ7736-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  21.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DQ5188-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.900 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  21.700 LEK
  Masa
  6
  6.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DA1923-500
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.400 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  24.800 LEK
  Masa
  5.5
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DJ6210-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  19.500 LEK
  Masa
  7.5
  8.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB8338-019
  15.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FN5434-010
  10.800 LEK
  Masa
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB8338-328
  15.900 LEK
  Masa
  M
  S