TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece

Kodi i artikullit: CU9223-326
12.700 LEK
12.700 LEK
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 12-13Y
 • 10-11Y
 • 8-9Y
 • 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Sportswear Tech Fleece është bluzë për fëmijë me kapuç për djem, e cila ofron rehati dhe ngrohtësi të përsosur në ditët e ftohta. Është e përbërë prej materiali të lehtë që do ju sjellë ngrohtësi fëmijëve tuaj dhe do t'i shoqërojë ata në çdo lëvizje të tyre. Zinxhiri me gjatësi të plotë bën të mundur veshjen me shtresa, ndërsa kapuçi i gjerë siguron mbulim shtesë. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë fëmijët që janë aktivë gjatë gjithë ditës.
Specifikimi:

 • Prerje standarde
 • Xhepa anash
 • Materiali: 69% pambuk, 31% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DR0163-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.800 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  18.000 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 554725-660
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  28.900 LEK
  Masa
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DJ0449-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.300 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  20.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DR8675-800
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  21.700 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CZ4652-005
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.000 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  21.600 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CZ4652-103
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.000 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  21.600 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y

  Produkte të ngjashme