në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece

Kodi i artikullit: DD5628-010
11.900 LEK
11.900 LEK
8.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • M
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Relaksohuni dhe qëndroni ngrohtë me bluzën për femra Nike Sportswear Tech. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që jeni aktiv gjatë gjithë ditës. Pamja minimaliste ofron një stil të veçantë Nike. Detajet e njohura theksojnë autenticitetin, ndërsa prerja e lirshme krijon një pamje më natyrale. Është e përbërë nga pëlhura e lëmuar që siguron ngrohtësi të shtuar. Prerja paksa e gjerë e kombinuar me markën Futura jep vulën përfundimtare dhe pamjen kult të kësaj bluze sportive për femra Nike Sportswear Tech.
Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje e lirshme
 • Jakë e ngritur
 • Logoja e Futura
 • Përbërja: 69% pambuk, 31% poliester
 • Ngjyra: E zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH0531-002
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  24.800 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX8951-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  17.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  24.800 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DR9842-400
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  23.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CK6649-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  18.900 LEK
  Masa
  10
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX8947-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.900 LEK
  Shuma e kursyer 42%
  17.000 LEK
  Masa
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DN3739-060
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  23.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV1996-612
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-334
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-602
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-623
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS