TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece

Kodi i artikullit: DJ5494-010
13.400 LEK
13.400 LEK
10.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 12-13Y
 • 10-11Y
 • 8-9Y
 • 14-15Y
 • 7-8Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Vishni bluzën për fëmijë Nike Sportswear Tech Fleece dhe shijoni komoditetin dhe rehatinë që ky model sjell për ju. Materiali ultra i butë ju ndihmon të qëndroni të përqendruar gjatë gjithë ditës. Xhepi në pjesën e përparme ju ndihmon të ruani sendet tuaja të vogla të domosdoshme.
Specifikimi:

 • Prerje standarde
 • Përbërja: 94% poliestër, 6% elastik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete 943345-111
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.500 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  19.900 LEK
  Masa
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DM9677-160
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.600 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  14.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete AV7941-006
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.800 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  13.900 LEK
  Masa
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH8695-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 654275-016
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  18.000 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CZ0907-160
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.500 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  14.700 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  7Y

  Produkte të ngjashme