TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza THRILL
NIKE Bluza THRILL
NIKE Bluza THRILL
NIKE Bluza THRILL
NIKE Bluza THRILL
NIKE Bluza THRILL
NIKE Bluza THRILL
NIKE Bluza THRILL
NIKE

NIKE Bluza THRILL

Kodi i artikullit: 86J170-023
5.500 LEK
5.500 LEK
4.300 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • 3-4Y
    3-4Y
  • 4-5Y
  • 5-6Y
  • 6-7Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Me një printim grafik në kapuç dhe një xhep ‘’kangur’’, bluza për fëmijë Nike Thrill me kapuç për djem thekson qartë qëndrimin e të voglit tuaj. Shiriti elastik në mëngë dhe brez ruajnë nxehtësinë, ndërsa kapuçi ofron mbrojtje shtesë. Xhepi i ‘’kangurit’’ është për të ruajtur të gjitha gjërat e vogla të nevojshme, në mënyrë që djali juaj të luajë dhe të kënaqet pa pengesë.
Specifikimi:
• Kapuç
• Shirit elastik në mëngë dhe brez
• Xhep “kangur”
• Përbërja: 60% pambuk, 40% poliestër

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Ndarje themelore APP
Lini një përshtypje
Trenutno nema komentara

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Atlete CW1588-004
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.900 LEK
Masa
1.5Y
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Atlete AO2372-111
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.500 LEK
Shuma e kursyer 22%
13.400 LEK
Masa
1.5Y
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.800 LEK
Shuma e kursyer 22%
4.900 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ7197-035
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.400 LEK
Masa
1.5Y
10.5C
11.5C
11C
12.5C
12C
13.5C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ1685-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.900 LEK
Masa
1.5Y
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3386-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.900 LEK
Masa
1.5Y
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y