TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece

Kodi i artikullit: CU4489-102
17.900 LEK
17.900 LEK
14.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Sportswear Tech Fleece është një bluzë për meshkuj që ofron rehati dhe ngrohtësi të përsosur në ditët më të ftohta. Është e përbërë nga materiali i lehtë që do t'ju mbajë ngrohtë në çdo lëvizje tuajën. Zinxhiri me gjatësi të plotë ju ndihmon në veshjen dhe heqjen e lehtë, ndërsa kapuçi i gjerë ju mbron nga kushtet e pafavorshme të motit. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që jeni aktiv gjatë gjithë ditës.
Specifikimi:

 • Përshtatje standarde
 • Materiali: 66% pambuk, 34% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DM0033-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  19.300 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  24.800 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CV8121-011
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.100 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  19.400 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV2207-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.500 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  19.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CZ4166-060
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.300 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  20.900 LEK
  Masa
  10
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CT0978-501
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  28.900 LEK
  Masa
  10
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DA7995-002
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  15.500 LEK
  Masa
  10
  11
  8
  8.5
  9
  9.5

  Produkte të ngjashme