në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner

Kodi i artikullit: CW4298-623
17.900 LEK
17.900 LEK
12.900 LEK
Shuma e kursyer: 5.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE WINDRUNNER W FULL-ZIP HOODIE është bluzë me zinxhir për femra nga koleksioni Windrunner. Dizajni klasik i Chevron Windrunner sjell rehati dhe mbrojtje superiore nga kushtet e pafavorshme të motit. Pambuku i butë jep një ndjenjë ngrohtësie dhe komoditeti gjatë gjithë ditës. Nike TECH FLEECE është një pëlhurë inovative e thurur, e cila siguron ngrohtësi dhe rehati superiore. Xhepat anësorë janë praktikë për ruajtjen e sendeve të vogla me vlerë. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që jeni aktiv gjatë ditëve të ftohta. Marka Nike gjithmonë përpiqet për më të mirën për ju, kur bëhet fjalë për cilësinë, ashtu edhe kur bëhet fjalë për dizajnin.
Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje standarde e përshtatshme
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Kapuç
 • Përbërja: 69% pambuk, 31% poliester
 • Kodi i artikullit: CW4298-010

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DJ9946-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  19.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  21.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DC9454-500
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.700 LEK
  Shuma e kursyer 55%
  34.800 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DC3590-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  19.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  21.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX8951-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.700 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  24.800 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DJ6945-005
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.700 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  21.700 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DC0774-006
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  24.200 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  26.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV1996-612
  10.100 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-334
  12.900 LEK
  Shuma e kursyer 28%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ5860-430
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  11.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-602
  12.900 LEK
  Shuma e kursyer 28%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ6224-010
  11.300 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  18.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD5628-010
  7.500 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  11.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS