në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech

Kodi i artikullit: CU4489-687
17.900 LEK
17.900 LEK
17.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Sportswear Tech është një bluzë me kapuç për meshkuj. Është shumë komode dhe praktike për përdorim të përditshëm në mot të ftohtë dhe të lagësht. Dizajni kombinohet me funksionalitetin sportiv. Pëlhura Nike, nga e cila është e përbërë bluza, ruan nxehtësinë, është një izolues i shkëlqyer dhe ndërtimi premium sjell një pamje premium. Një jakë e lartë, një xhep i madh me zinxhir në mëngë, markë diskrete Nike, të gjitha këto janë detaje që kontribuojnë në pamjen tërheqëse të kësaj bluzeje. Me siguri do të ndiheni ngrohtë dhe rehat në të gjatë gjithë ditës. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni stilin urban të veshjes dhe një ritëm të vërtetë në rrugë.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Bluzë për meshkuj
 • Përbërja: 66% pambuk, 34% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DR0176-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  17.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  21.700 LEK
  Masa
  10
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CZ4167-161
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.000 LEK
  Masa
  10
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV6483-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CV8121-007
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.400 LEK
  Shuma e kursyer 36%
  19.400 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV0537-070
  17.900 LEK
  Masa
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV9392-010
  11.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ4884-010
  19.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ4801-722
  20.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CU4489-722
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV1597-325
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS