në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech

Kodi i artikullit: CW4298-334
17.900 LEK
17.900 LEK
14.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Sportswear Tech është bluza për femra me kapuç, e krijuar për kënaqësi të vërtetë sportive. Kjo bluzë me prerje klasike sjell stil të guximshëm sportiv duke ofruar rehati dhe ngrohtësi. Përbërë nga pëlhurë inovative që ruan nxehtësinë e trupit tuaj dhe krijon ngrohtësi shtesë. Me zinxhirin me gjatësi të plotë, mund të rregulloni lehtësisht hapjen e bluzes. Pëlhura Nike Tech Fleece ofron ngrohtësi të lehtë dhe një pamje premium. Një kapuç i rehatshëm aerodinamik shton ngrohtësi dhe estetikë. Nëse ju pëlqen një mënyrë jetese aktive, sportive dhe një stil urban të veshjes, pavarësisht nëse jeni sportiv kjo bluzë Nike është zgjedhja juaj e parë dhe e duhur.
Specifikimi:

 • Bluzë me kapuç për femra
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Përbërja: 69% pambuk dhe 31% poliestër
 • Xhepi i brendshëm
 • Larje në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DR7883-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  21.900 LEK
  Masa
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DJ9946-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  21.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV1021-030
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  18.600 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DM3381-600
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  25.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV1996-612
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-602
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-623
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ6224-010
  12.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  18.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS