në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE Bluza Paris Saint-Germain
NIKE

NIKE Bluza Paris Saint-Germain

Kodi i artikullit: DV0611-014
13.000 LEK
13.000 LEK
9.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • L
  • M
  • S
  • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Paris Saint-Germain është një bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj me një prekje luksi, e cila ofrohet nga bashkëpunimi mes markës Jordan dhe PSG. Pëlhura prej pambuku të krehur ju mban rehat ndërsa dizajni i sofistikuar lejon pamjen tuaj të dallohet nga pjesa tjetër. Kapuçi i gjerë është i pozicionuar për rehati dhe xhepi i përparmë mundëson ruajtjen e sendeve të vogla. Vishe dhe trego vetbesimin tënd në rrugët e qytetit.

Specifikimi:
Përshtatje e rregullt
Kapuç
Xhep kangur
Jakë elastike
Lahet në lavatriçe
Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Ndarje themelore APP
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
Trenutno nema komentara

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Atlete DJ4400-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
19.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
27.900 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
12
13
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DV0801-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.500 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CT2302-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.900 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DN1856-206
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ7673-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.000 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete AH8050-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
17.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
24.800 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
12
12.5
7.5
8
8.5
9
9.5

Produkte të ngjashme