në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Produkte Jordan Flight Fleece
NIKE Produkte Jordan Flight Fleece
NIKE Produkte Jordan Flight Fleece
NIKE Produkte Jordan Flight Fleece
NIKE Produkte Jordan Flight Fleece
NIKE Produkte Jordan Flight Fleece
NIKE Produkte Jordan Flight Fleece
NIKE Produkte Jordan Flight Fleece
NIKE

NIKE Produkte Jordan Flight Fleece

Kodi i artikullit: DQ7338-010
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Nike Jordan Flight Fleece është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj e frymëzuar nga basketbolli. Jini të guximshëm me thjeshtësinë sportive në një bluzë të rehatshme me logon Jordan. E përbërë prej pambuku të butë, do t'ju japë ngrohtësi dhe rehati pavarësisht zgjedhjes së aktiviteteve tuaja. Kapuçi i gjerë lejon personalizim të lehtë dhe ofron rehati dhe ngrohtësi shtesë. Xhepi i kangurit mjaft praktik mundëson mbajtjen e sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia, dhe, nëse është e nevojshme të ngrohni duart në to. Pjesët elastike parandalojnë lëvizjen dhe depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju dhënë ngrohtësi shtesë. Kjo bluzë Hoodie Nike është një zgjedhje e shkëlqyer për këdo që pëlqen një stil sportiv në jetën e tyre.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj
 • Përshtatje standarde
 • Kapuç
 • Xhep kangur
 • Logo Jordan
 • Lahet në lavatriçe
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete 322992-009
  22.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8732-010
  15.800 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8826-100
  16.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FJ4170-001
  17.500 LEK
  Masa
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DN3686-110
  20.200 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4616-600
  17.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5