në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Bluza Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Bluza Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Bluza Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Bluza Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Bluza Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Bluza Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Bluza Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Bluza Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Bluza Sportswear Phoenix Fleece
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Phoenix Fleece

Kodi i artikullit: DQ5761-346
9.000 LEK
9.000 LEK
6.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Bluzë Lifestyle për femra Nike Sportswear Phoenix Fleece për adhurueset e bluzave me përshtatje të lirshme. Komoditeti i madh dhe stili i shkëlqyer, të kombinuara në një bluzë të vetme. Prerja e lirshme ju bën të ndiheni të qetë dhe rehat me lirinë maksimale të lëvizjes. Shtojini pamjes suaj një prekje më të bukur stili me këtë model. Ndjehuni dhe dukuni më së miri me modelet e reja me detaje moderne. Pjesët elastike parandalojnë lëvizjen e padëshiruar të bluzës dhe depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Logoja Swoosh nxjerr në pah cilësinë, stilin dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Pambuku i butë dhe i këndshëm nga i cili është përbërë do të garantojë ngrohtësinë e nevojshme duke e bërë ideale për tu veshur kur temperaturat bëhen më të ulëta.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për femra
 • Përshtatje e lirshme
 • Jakë e rrumbullakët
 • Lahet në lavatriçe
 • Logo Swoosh
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DR2948-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DJ9946-107
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  17.200 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DH7004-600
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  19.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DQ5188-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.900 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  21.700 LEK
  Masa
  6
  6.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DQ1470-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  15.500 LEK
  Masa
  6.5
  7.5
  8

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Bluza FB8338-328
  15.900 LEK
  Masa
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Bluza FB8338-010
  15.900 LEK
  Masa
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FN4164-063
  17.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FB5110-133
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS