në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece

Kodi i artikullit: FN4164-063
17.200 LEK
17.200 LEK
17.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Sportswear Tech Fleece është bluzë me zinxhir dhe kapuç Lifestyle për femra. Frymëzuar nga ngjyrat dhe teksturat e gjetura në mineralet natyrore, kjo bluzë me zinxhir dhe kapuç sjell një përshtatje slimfit, dhe detaje elegante për të festuar 10 vjetorin e koleksionit dhe linjës së modës Nike Tech Fleece. Pëlhura e lehtë nga e cila është krijuar kjo bluzë për femra është e lëmuar si jashtë ashtu edhe brenda dhe ofron ngrohtësi dhe rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës. Detajet klasike të Nike i japin kësaj bluze një pamje të veçantë dhe shumë të bukur. Xhepat ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur sendet e nevojshme ose për të ngrohur duart tuaja. Zinxhiri me gjatësi të plotë e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e bluzës. Vishni bluzën me zinxhir dhe kapuç Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç Lifestyle për femra
 • Përbërja: 66% pambuk, 34% poliestër
 • Logo Futura
 • Lahet në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DQ8031-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.900 LEK
  Masa
  5.5
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD2012-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.900 LEK
  Masa
  6.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DQ7572-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  20.100 LEK
  Masa
  6
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.000 LEK
  Masa
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DV0427-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  20.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Bluza FB8338-328
  15.900 LEK
  Masa
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Bluza FB8338-010
  15.900 LEK
  Masa
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FB5110-133
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5761-346
  6.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.000 LEK
  Masa
  L
  M