në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner

Kodi i artikullit: FB8338-010
15.900 LEK
15.900 LEK
15.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • M
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner është bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra. Frymëzuar nga ngjyrat dhe teksturat që gjenden në mineralet natyrore, kjo bluzë me zinxhir dhe kapuç feston 10 vjetorin e linjës së modës Nike Tech Fleece. Pëlhura e lehtë nga e cila është krijuar kjo bluzë për femra është e lëmuar si jashtë ashtu edhe brenda dhe ofron ngrohtësi dhe rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës. Detajet klasike të Nike Windrunner i japin kësaj bluze një pamje të veçantë dhe shumë të bukur. Xhepat ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur sendet e nevojshme ose për të ngrohur duart tuaja. Vishni bluzën me zinxhir dhe kapuç Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra
 • Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër
 • Lahet në lavatriçe
 • Logo Nike Futura
 • Xhepa anësorë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DM9922-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  20.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DQ8031-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  19.900 LEK
  Masa
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DH7004-600
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  19.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FV5311-323
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  11.300 LEK
  Masa
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Bluza FB8338-328
  15.900 LEK
  Masa
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FN4164-063
  17.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FB5110-133
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5761-346
  6.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.000 LEK
  Masa
  L
  M