në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Bluza Hoodie
adidas Bluza Hoodie
adidas Bluza Hoodie
adidas Bluza Hoodie
adidas Bluza Hoodie
adidas Bluza Hoodie
adidas Bluza Hoodie
adidas Bluza Hoodie
adidas

adidas Bluza Hoodie

Kodi i artikullit: IC8343
Šifra proizvođača: BSO49
9.400 LEK
9.400 LEK
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 4.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas HOODIE është bluzë me kapuc për femra që meriton të renditet ndër veshjet më praktike. Nëse jeni të zënë me detyrat tuaja të përditshme ose doni thjesht të kënaqeni me hijeshitë e stërvitjes së lehtë, kjo bluzë do të përshtatet lehtësisht me të gjitha aktivitetet tuaja. Bluza është e përbërë prej pambuku, i cili është i butë dhe ofron komoditetin e nevojshëm. Për rehati shtesë, ka edhe një kapuç të rregullueshëm. Kjo bluzë Hoodie ka një vend të veçantë në garderobën e çdo femre. Me shumë stil dhe e kombinueshme lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës, kjo bluzë do të bëhet që në momentin e parë veshja e preferuar në garderobën tuaj dimërore.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie për femra
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo adidas
 • Përbërja: 70% pambuk dhe 30% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Ndarje themelore Apparel

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete IG2578
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.400 LEK
  Masa
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HQ4253
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.400 LEK
  Masa
  4
  5
  6-

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IN5132
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  16.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IJ9762
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  8.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS