në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Jordan Flight MVP
NIKE Bluza Jordan Flight MVP
NIKE Bluza Jordan Flight MVP
NIKE Bluza Jordan Flight MVP
NIKE Bluza Jordan Flight MVP
NIKE Bluza Jordan Flight MVP
NIKE Bluza Jordan Flight MVP
NIKE Bluza Jordan Flight MVP
NIKE

NIKE Bluza Jordan Flight MVP

Kodi i artikullit: FB7021-619
12.200 LEK
12.200 LEK
9.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Bluza Hoodie për meshkuj Jordan Flight MVP është e përkryer për t'u veshur dhe çlodhur në të pas stërvitjes, apo një dite të lodhshme dhe intensive në punë. Por jo vetëm kaq ajo është ideale dhe për tu veshur gjatë aktiviteteve të tjera si për të dalë shëtitje, për të pirë një kafe me miqtë, për të bërë pazar apo dhe gjatë qëndrimit në shtëpi duke parë filmin tuaj të preferuar. Është e përbërë prej materiali të lehtë dhe të pasur me pambuk, të lëmuar nga jashtë dhe të butë dhe të ngrohtë nga brenda duke mundësuar qëndrimin ngrohtë dhe rehat gjatë gjithë kohës. Dizajni i veçantë dhe logoja Jumpman i japin kësaj bluze një pamje unike duke ja bërë të qartë të gjithëve markën tuaj të preferuar. Xhepi i përparmë është i përshtatshëm për ruajtjen e sendeve të vogla. Kapuçi i rregullueshëm ju mbron nga era dhe ju mban ngrohtë.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie për meshkuj
 • Me kapuç
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër
 • Lahet në lavatriçe
 • Logo Jordan Jumpman

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Ndarje themelore Apparel

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV0833-300
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.900 LEK
  Masa
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV0785-003
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.600 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  23.200 LEK
  Masa
  10
  7.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DZ4475-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  20.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  25.700 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FQ2205-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.900 LEK
  Masa
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FB8875-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  18.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB7921-064
  15.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB7921-672
  15.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB7921-247
  15.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB7921-121
  15.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.300 LEK
  Masa
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB7921-010
  15.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB7921-222
  15.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS