në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Bluza Superstar
adidas Bluza Superstar
adidas Bluza Superstar
adidas Bluza Superstar
adidas Bluza Superstar
adidas Bluza Superstar
adidas Bluza Superstar
adidas Bluza Superstar
adidas

adidas Bluza Superstar

Kodi i artikullit: IS1403
Šifra proizvođača: KOI93
10.200 LEK
10.200 LEK
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas Superstar është bluzë klasike sportive me zinxhir për meshkuj, e cila përshtatet në mënyrë të përkryer me trendet e sotme të modës. Me një dizajn të përjetshëm që nuk del kurrë nga moda, kjo bluzë sportive i shton një prekje të bukur stilit tuaj të përditshëm dhe pasuron gjithashtu garderobën tuaj. Do të përshtatet lehtësisht me thuajse çdo kombinim veshjesh në garderobën tuaj. Dizajni i veçantë së bashku me logon adidas do të nxjerrin në pah stilin e bukur sportiv. Pëhura e përbërë prej poliesteri të ricikluar do të garantojë të gjithë rehatinë dhe butësinë e kësaj bluze me zinxhir. Ky është një model që i reziston kohës. Prerja Slim Fit e këtij modeli së bashku me dizajnin do të lejojnë mundësi të pafundme kombinimi.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir për meshkuj
 • Slim Fit
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Përforcime elastike
 • Logo adidas
 • Xhepa anash
 • 100% poliester i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HQ4446
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  20.400 LEK
  Masa
  7
  7-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG1474
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.200 LEK
  Masa
  10
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FY7757
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.400 LEK
  Masa
  10-
  11
  12
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IS2939
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IS0255
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IM2116
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL