në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike

Nike Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner

Kodi i artikullit: FB8338-019
15.900 LEK
15.900 LEK
15.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner është bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra, e përshtatshme për përdorimin tuaj të përditshëm dhe e cila do të bëhet veshja juaj e preferuar gjatë ditëve më të ftohta. Frymëzuar nga ngjyrat dhe detajet që gjenden në mineralet natyrore, kjo bluzë me zinxhir dhe kapuç feston 10 vjetorin e linjës së modës Nike Tech Fleece. Pëlhura e lehtë nga e cila është krijuar kjo bluzë për femra është e lëmuar si jashtë ashtu edhe brenda dhe ofron ngrohtësi dhe rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës. Detajet klasike të Nike Windrunner i japin kësaj bluze një pamje të veçantë dhe shumë të bukur. Xhepat ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur sendet e nevojshme ose për të ngrohur duart tuaja. Vishni bluzën me zinxhir dhe kapuç Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Kapuç
 • Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër
 • Logo Nike Futura
 • Xhepa anësore

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DX9176-103
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DM9922-200
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  20.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DQ1470-106
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  13.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DX4309-100
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.000 LEK
  Masa
  6.5
  7.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FN5434-010
  10.800 LEK
  Masa
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB8338-328
  15.900 LEK
  Masa
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DQ5860-832
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.900 LEK
  Masa
  M
  S
  XS