TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air

Kodi i artikullit: DD8709-657
6.800 LEK
6.800 LEK
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • 12-13Y
  • 10-11Y
    10-11Y
  • 8-9Y
  • 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Linja Nike Air tani vjen me bluzën e preferuar për fëmijët tuaj. Kjo pulovër klasike ju mbron nga i ftohti dhe ju shton komoditetin me anë të materialit të saj të lehtë dhe super të butë. Me detajet me shirita dhe logon tonë ikonike, nuk jemi të befasuar nëse kjo bëhet një nga të preferuarat tuaja menjëherë.

Specifikimet

  • Ngjyra: E kuqe/ E zezë
  • Kodi i produktit: DD8709-657
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Ndarje themelore APP
Lini një përshtypje
Trenutno nema komentara