në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte Trefoil Tee
Produkte Trefoil Tee
Produkte Trefoil Tee
Produkte Trefoil Tee
Produkte Trefoil Tee
Produkte Trefoil Tee
Produkte Trefoil Tee
Produkte Trefoil Tee

Produkte Trefoil Tee

Kodi i artikullit: GN2899
Šifra proizvođača: 21649

Si pjesë e projektit EcoVision, ne sjellim për ju modelet BUZZING GREEN të markave të njohura të përbëra nga materiale të riciklueshme, vegane, të padëmshme dhe që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

adidas TREFOIL është bluzë për femra. Dizajni klasik sjell rehati të vërtetë gjatë verës. Logoja e famshme e adidas Trefoil ka dominuar elegancën sportive që nga viti 1972.
Pambuku i butë ju jep një ndjesi butësie dhe komoditeti.
Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer e verës për të gjithë ju që doni një stil sportiv.
Marka adidas ka qenë sinonim i cilësisë së lartë dhe dizajnit për dekada me rradhë.
SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Përbërja: 92% pambuk, 8% pambuk
 • Përshtatje standarde
 • Larja e lejuar në lavatriçe
 • Ngjyra e shfaqur: E bardhë, e Zezë
 • Kodi i artikullit: GN2899

 • Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Shapka DX4816-702
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Shapka DX5575-401
  Çmimi 4.400 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka FV5637-001
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Shapka FD4116-001
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  10
  12
  13
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka FD5131-001
  Çmimi 9.400 LEK
  Masa
  10
  11
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Shapka FD4116-201
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9