TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluzë SO 3 HBR
NIKE Bluzë SO 3 HBR
NIKE Bluzë SO 3 HBR
NIKE Bluzë SO 3 HBR
NIKE Bluzë SO 3 HBR
NIKE Bluzë SO 3 HBR
NIKE Bluzë SO 3 HBR
NIKE Bluzë SO 3 HBR
NIKE

NIKE Bluzë SO 3 HBR

Kodi i artikullit: DQ1047-010
4.500 LEK
4.500 LEK
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike SO 3 HBR është një bluzë për meshkuj me mëngë të shkurtra. Ju do të ndiheni gjithmonë rehat me materialin e përsosur të pambukut që do të përshtatet në mënyrë perfekte me siluetën tuaj. Mëngët e shkurtra dhe prerja standarde do të përshtaten shumë mirë me kombinimet tuaja sportive të veshjeve, duke shijuar aktivitetet tuaja të përditshme. Logoja e Nike Swoosh në pjesën e përparme të bluzës është e dizajnuar me grafika interesante dhe plot ngjyra, të cilat sjellin relaks në çdo ditë tuajën.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Prerje standarde
 • Logo Nike Swoosh
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Ndarje themelore APP
  Shkruaj T-SHIRT
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DO6702-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  25.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CV8121-011
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.400 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH7567-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  17.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ2897-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  20.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CT2868-003
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  23.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  33.600 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CN8490-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  20.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluzë DQ1074-100
  3.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  4.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluzë DQ1074-010
  3.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  4.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluzë DM3078-100
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluzë DM3078-010
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluzë DM1448-010
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL