në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Produkte Jordan Flight MVP
NIKE Produkte Jordan Flight MVP
NIKE Produkte Jordan Flight MVP
NIKE Produkte Jordan Flight MVP
NIKE Produkte Jordan Flight MVP
NIKE Produkte Jordan Flight MVP
NIKE

NIKE Produkte Jordan Flight MVP

Kodi i artikullit: FB7365-010
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Bluza Lifestyle për meshkuj Jordan Flight MVP është këtu!!! Jordan Flight MVP është një bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra për meshkuj që duan stil të bukur dhe rehati të përditshme. Me logon Jumpman në pjesën e përparme bluza nxjerr në pah dizajnin e veçantë dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar duke e bërë lehtësisht të kombinueshme me veshjet e garderobës tuaj dhe me atletet tuaja të preferuara. Me dizajn të thjeshtë dhe mëngë të shkurtra, ju lejon të ndiheni rehat dhe ta kombinoni lehtësisht me pjesët e tjera të garderobës tuaj. Materiali i përdorur në krijimin e kësaj bluze zgjat jetëgjatësinë e përdorimit të saj. E rehatshme përgjatë gjithë ditës, mund të themi me lehtësi që kjo bluzë është një klasik i vërtetë. Visheni dhe niseni ditën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Jordan
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete 322992-009
  22.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8732-010
  15.800 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8826-100
  16.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FJ4170-001
  17.500 LEK
  Masa
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DN3686-110
  20.200 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4616-600
  17.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5