në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Bluzë Supply
adidas Bluzë Supply
adidas Bluzë Supply
adidas Bluzë Supply
adidas Bluzë Supply
adidas Bluzë Supply
adidas Bluzë Supply
adidas Bluzë Supply
adidas Bluzë Supply
adidas Bluzë Supply
adidas

adidas Bluzë Supply

Kodi i artikullit: IS0227
Šifra proizvođača: KOP22
4.200 LEK
4.200 LEK
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas Supply është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra për meshkuj që krijon një ekuilibër harmonik midis modës dhe sportit. Një nga veçoritë më të njohura të markës adidas, është logoja Trefoil e cila është e vendosur në pjesën e përparme duke nxjerrë në pah origjinalitetin e markës, cilësinë maksimale, dizajnin e veçantë dhe stilin e bukur që e karakterizon. Bluza është një kombinim perfekt i komoditetit dhe funksionalitetit. Është e përbërë prej pambuku të butë, dhe përshtatja standarde e bën këtë bluzë më të rehatshme dhe ju mundëson gjithashtu më shumë liri lëvizjeje. Mundësitë e kombinimit janë të pafundme. Zgjidhni atletet tuaja të preferuara, xhinset apo dhe pjesën e poshtme të kostumit, kombinojini me lehtësi me këtë bluzë dhe kthejeni vëmendjen tek stili sportiv që ju pëlqen.

Specifikimet:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Përshtatje standarde
 • Mëngë të shkurtra
 • Jakë e përforcuar
 • Logo adidas Trefoil
 • Përbërja: 100 % pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG2132
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.900 LEK
  Masa
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IF8770
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.200 LEK
  Masa
  10-
  11
  4
  4-
  6
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG3770
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  15.600 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IF3448
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.900 LEK
  Masa
  10-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete GX2272
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.200 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  12
  7
  7-
  8
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete BB5480
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.200 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8-
  9
  9-

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë IS0246
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  Çmimi 4.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë IS0233
  Çmimi 4.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë IR9689
  Çmimi 3.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë IS2911
  Çmimi 4.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë IS0176
  Çmimi 4.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë IS2910
  Çmimi 4.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS