në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike

Nike Bluzë Sportswear

Kodi i artikullit: FQ8870-100
5.300 LEK
5.300 LEK
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Sportswear është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra për femra. Një bluzë që do të bëhet zgjedhja juaj kryesore, falë rehatisë që ajo ju mundëson. Përshtatja e lirshme me modelin me shpatulla të rëna, përveç të gjithë rehatisë, ju garanton dhe lirinë e plotë të lëvizjes, në mënyrë që ju të shijoni në maksimum të gjitha momentet e ditës. Siç thamë më sipër kjo bluzë garanton të gjithë rehatinë e nevojshme dhe kjo e gjitha falë pëlhurës me përbërje pambuku cilësor. Logoja Nike së bashku me mbishkrimin Love Is In The PAIR dhe grafikat e veçanta janë detajet më të rëndësishme që plotësojnë dizajnin, nxjerrin në pah markën dhe japin për ju një stil të veçantë, të bukur dhe që do të pëlqehet nga të gjithë.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për femra
 • Përshtatje e lirshme
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Nike
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD9864-500
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.900 LEK
  Masa
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DD1869-113
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DO7449-111
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  17.200 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DR2660-103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  24.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DH7004-600
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 55%
  19.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH0531-003
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.900 LEK
  Shuma e kursyer 55%
  21.900 LEK
  Masa
  5.5
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë FQ6600-104
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë FQ8873-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë DX7910-100
  Çmimi 4.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë DX7910-010
  Çmimi 4.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë DX7910-208
  Çmimi 4.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FQ8870-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  M
  S
  XS