në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike

Nike Bluzë Sportswear

Kodi i artikullit: FV3747-053
4.700 LEK
4.700 LEK
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Bluza për meshkuj Nike Sportswear me përshtatje klasike ju sjell kënaqësi gjatë të gjithë ditës. Bluza është prej pambuku cilësor, të lehtë dhe të butë dhe do t'ju ofrojë rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Ka mëngë të shkurtra dhe jakë të përforcuar, e cila pengon tërheqjen e bluzës dhe zgjat jetëgjatësinë e përdorimit të saj. Logoja Nike në pjesën e përparme e sjellë në një dizajn të veçantë dhe ndryshe nga modelet e tjera, plotëson stilin e bukur, nxjerr në pah markën dhe ja bën të qartë të gjithëve se cilën markë preferoni të zgjidhni kur bëhet fjalë për të pasuruar garderobën tuaj me veshje të reja. E krijuar për përdorimin tuaj të përditshëm, ju do të mund ta kombinoni lehtësisht me veshje të ndryshme dhe gjithashtu të zgjidhni dhe stile të ndryshme.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Përshtatje klasike
 • Mëngë të shkurtra
 • Jakë e përforcuar
 • Logo Nike
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DB4109-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.900 LEK
  Masa
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete CV1772-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.500 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  18.800 LEK
  Masa
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DZ4475-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.000 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4146-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1362-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete AH8050-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.100 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  21.900 LEK
  Masa
  7.5
  8.5
  9.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FN6029-100
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FZ4794-100
  Çmimi 4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FN6029-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë FV3720-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FZ4794-010
  Çmimi 4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë FN6027-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  XL