në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike

Nike Bluzë Jordan Brand

Kodi i artikullit: FN6027-349
5.300 LEK
5.300 LEK
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Bëjeni pjesë të garderobës suaj këtë bluzë Lifestyle për meshkuj Nike AIR JORDAN FLIGHT ESSENTIAL dhe nxirrni në pah stilin tuaj të bukur sportiv. E krijuar me pëlhurë të butë me përbërje pambuku, ofron rehati të jashtëzakonshme, duke e bërë atë ideale për veshjen e përditshme. Logot e shumta Jordan të vendosura në pjesën e përparme i japin prekjen përfundimtare dizajnit të veçantë sportiv, nxjerrin në pah markën më të mirë dhe e bëjnë më të lehtë zgjedhjen tuaj. Një bluzë e cila do të kombinohet me lehtësi dhe që do t’ju garantojë gjithmonë një stil të bukur dhe të veçantë nga të tjerët.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Jordan
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DV0827-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.200 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  17.900 LEK
  Masa
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 805899-202
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DC9836-061
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  18.500 LEK
  Masa
  10
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4146-103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1396-071
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FN6029-100
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FZ4794-100
  Çmimi 4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FN6029-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë FV3720-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FZ4794-010
  Çmimi 4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë FN6027-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  XL