në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike Bluzë Sportswear
Nike

Nike Bluzë Sportswear

Kodi i artikullit: FV3747-100
4.700 LEK
4.700 LEK
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Bluza për meshkuj Nike Sportswear me përshtatje klasike ju sjell kënaqësi gjatë të gjithë ditës. Bluza është prej pambuku cilësor, të lehtë dhe të butë dhe do t'ju ofrojë rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Ka mëngë të shkurtra dhe jakë të përforcuar, e cila pengon tërheqjen e bluzës dhe zgjat jetëgjatësinë e përdorimit të saj. Logoja Nike në pjesën e përparme e sjellë në një dizajn të veçantë dhe ndryshe nga modelet e tjera, plotëson stilin e bukur, nxjerr në pah markën dhe ja bën të qartë të gjithëve se cilën markë preferoni të zgjidhni kur bëhet fjalë për të pasuruar garderobën tuaj me veshje të reja. E krijuar për përdorimin tuaj të përditshëm, ju do të mund ta kombinoni lehtësisht me veshje të ndryshme dhe gjithashtu të zgjidhni dhe stile të ndryshme.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Përshtatje klasike
 • Mëngë të shkurtra
 • Jakë e përforcuar
 • Logo Nike
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF4299-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  17.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DC9836-061
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  18.500 LEK
  Masa
  10
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD0665-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.200 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  17.900 LEK
  Masa
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DR0145-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  21.100 LEK
  Masa
  10
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CJ9179-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.900 LEK
  Masa
  10
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DR8595-100
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  16.500 LEK
  Masa
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FN6029-100
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FZ4794-100
  Çmimi 4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FN6029-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë FV3720-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FZ4794-010
  Çmimi 4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë FN6027-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  XL