TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Çantë shpine Classic Backpack
NIKE Çantë shpine Classic Backpack
NIKE Çantë shpine Classic Backpack
NIKE Çantë shpine Classic Backpack
NIKE Çantë shpine Classic Backpack
NIKE Çantë shpine Classic Backpack
NIKE Çantë shpine Classic Backpack
NIKE Çantë shpine Classic Backpack
NIKE

NIKE Çantë shpine Classic Backpack

Kodi i artikullit: DA5852-010
3.800 LEK
3.800 LEK
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • OneSize
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Classic është një çantë shpine për fëmijë me një dizajn klasik sportiv me grafikë të theksuar Nike. Është e përbërë prej pëlhure të qëndrueshme të papërshkrueshme nga uji dhe është e lehtë për tu mirëmbajtur. Ndarja kryesore është e bollshme, e organizuar  dhe mbyllet me ndihmën e një zinxhiri të dyanshëm. Ndarja e jashtme me një zinxhir përdoret për ruajtjen e sendeve të vogla, dhe ndarja anësore e thellë për një shishe uji. Shiritat mbajtës janë të vendosura të në pjesën e pasme dhe mund të rregullohen lehtësisht.
Specifikim:

 • Çantë shpine për fëmijë
 • Përmasat: 38cm x 28cm x 13cm
 • Material i papërshkueshëm nga uji
 • Ndarje e jashtme me zinxhir
 • Përbërja: 100% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Çantë shpine
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Ndarje themelore Pajisje
  Gjinia Fëmijët
  Shkruaj BACKPACK
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH7341-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.900 LEK
  Masa
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y