TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Produkte Everyday
NIKE Produkte Everyday
NIKE Produkte Everyday
NIKE Produkte Everyday
NIKE

NIKE Produkte Everyday

Kodi i artikullit: SX7678-100
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 42-46
  *
 • 38-42
  *
 • 34-37
  *
Ruaj

Ndihuni rehat në maksimum në çorapet e lehta Nike Everyday. Pëlhura e butë pambuku me një pjesë të elastanit ngjitet në mënyrë të përsosur dhe lehtëson presionin në këmbë. Teknologjia Dri-Fit ndihmon që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata gjatë ushtrimeve intensive. Prerja e cekët lejon që çorapet të jenë pothuajse të padukshme ndërsa vishni atletet.
Specifikim:

 • Çorape unisex
 • Përbërja: 66% pambuk, 32% poliester, 2% elastan
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i artikullit: SX7678-100

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Ndarje themelore Pajisje
  Gjinia Unisex
  Shkruaj SOCKS
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Kapele 943092-011
  2.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Kapele DM8307-010
  4.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Kapele DJ6120-010
  4.500 LEK