TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Produkte LOW CUT SOCK 3P
adidas

adidas Produkte LOW CUT SOCK 3P

Kodi i artikullit: FM0677
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
  • 42-46
    *
  • 38-42
    *
  • 34-38
    *
Ruaj

adidas NO-SHOW SOCKS 3 PAIRS janë çorape sportive unisex që do t'ju ndihmojnë të theksoni pamjen e atleteve tuaja të preferuara.

Ato janë të dizajnuara për një përshtatje perfekte dhe mbulojnë butësisht këmbën tuaj.

E vetmja gjë që ndjeni gjatë veshjes së tyre është rehatia.

Çorapet vijnë në një pako prej tre palë.

 

Specifikim:

• Çorape unisex për të rritur

• Pako me tre palë

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: FM0677

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Të rritur
Marka adidas
Ndarje themelore Pajisje
Gjinia Unisex
Shkruaj SOCKS
Ostavi ocenu
Trenutno nema komentara

Produkte të ngjashme